Motoryzacja Polska

Motoryzacja to dziedzina techniki która zajmuje się pojazdami silnikowymi, przemieszczającymi się po drogach. Należą do nich motocykle i samochody oraz inne analogiczne pojazdy. Motoryzacja masowa narodziła się na początku XX wieku, wraz z produkcją samochodów na dużą skalę i budową dróg asfaltowych....
Motoryzacja to dziedzina techniki która zajmuje się pojazdami silnikowymi, przemieszczającymi się po drogach. Należą do nich motocykle i samochody oraz inne analogiczne pojazdy. Motoryzacja masowa narodziła się na początku XX wieku, wraz z produkcją samochodów na dużą skalę i budową dróg asfaltowych. Od tamtej pory samochody przeszły wiele modyfikacji, jednak co do zasady, pozostają one tym samym, co przed ponad stu laty. Ich zadaniem jest przewieźć człowieka lub ładunek w wyznaczone miejsce. Obecnie najważniejszy nurt motoryzacji jest ukierunkowany na ekologię i wprowadzenie nowych pojazdów opartych o odnawialne źródła energii.
Pokaż więcej

29967 wyników dla Motoryzacja

P.W Precyzjometal Jerzy Malerski w Bydgoszcz

Nakielska 169A, 85-350 Bydgoszcz
52 348 60 67

Marka Precyzjometal znana jest z profesjonalnej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Firma specjalizuje się w spawaniu aluminium, produkcji blistrów i mechanice precyzyjnej. W pełni wyposażonym warsztacie zlokalizowanym w Bydgoszczy prowadzona jest także ...

felgi, motoryzacja

Czy udało Ci się znaleźć 29967 Dostawcy w obrębie motoryzacja ? Jeśli, także jesteś dostawcą motoryzacja i nie widniejesz jeszcze w katalogu firm , możesz zawsze Stwórz profil za darmo .

Znajdziesz listę firm dla hasła "motoryzacja" z całego kraju. Na liście wyników znajdują się firmy, prezentujące swoje usługi i produkty dla zapytania "motoryzacja".

Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie ze strony. Więcej informacji