Bank Trzebownisko

Bank to instytucja finansowa zajmująca się udzielaniem kredytów oraz tworzeniem depozytów. Banki są specjalną kategorią przedsiębiorstw od których wymaga się szczególnych zabezpieczeń i licencji na prowadzenie działalności bankowej. Zwiększają one dostęp do pieniądza dla osób prywatnych i firm oraz...
Bank to instytucja finansowa zajmująca się udzielaniem kredytów oraz tworzeniem depozytów. Banki są specjalną kategorią przedsiębiorstw od których wymaga się szczególnych zabezpieczeń i licencji na prowadzenie działalności bankowej. Zwiększają one dostęp do pieniądza dla osób prywatnych i firm oraz umożliwiają inwestowanie nadwyżek pieniężnych w konta oszczędnościowe i instrumenty finansowe. Osobną kategorią są banki narodowe i instytucjonalne, na przykład Narodowy Bank Polski albo Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Nie udzielają one kredytów klientom indywidualnym, ale kreują politykę monetarną, ustalają stopy procentowe oraz tworzą standardy obiegu międzybankowego.
Pokaż więcej

0 wyników dla Bank

Czy udało Ci się znaleźć Dostawcy w obrębie bank ? Jeśli, także jesteś dostawcą bank i nie widniejesz jeszcze w katalogu firm , możesz zawsze Stwórz profil za darmo .

Lista wyników dla bank w Trzebownisko. Najlepsi przedsiębiorcy oraz usługodawcy w zakresie bank w Trzebownisko czekają na Ciebie w Trzebownisko Katalog biznesowy . Obecnie nie ma firmy zarejestrowanej w katalogu firm Trzebownisko pod nazwą bank.

Ta strona wykorzystuje cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie ze strony. Więcej informacji